Mikołajkowa fotobudka w mieście Iława

W ostatnią niedzielę gościliśmy z naszą fotobudką na imprezie mikołajkowej w mieście Iława. Spotkanie zorganizowała Klubokawiarnia Kubek w Kubek ( https://kubekilawa.wordpress.com/ ) za co bardzo dziękujemy – fotobudka Iława

Zarówno dzieciaki, jak i ich rodzice świetnie się bawili z żywym Mikołajem jak i z naszą fotobudką. Personalizowana grafika wydruków idealnie wpisywała się w mikołajkowy nastrój, co prezentujemy na poniższych zdjęciach:

mikołajkowa fotobudka Iława
Mikołajkowa fotobudka Iława

Nasza fotobudka gościła w mieście Iława nie pierwszy raz. Mamy nadzieję że jeszcze nie raz odwiedzimy to przesympatyczne miasto. Dzieciaki zarówno te malutkie, jak i starsze nie mogły oderwać się od świetnej zabawy!

Dobry klimat zapewniała nam Klubokawiarnia Kubek w Kubek, gdzie mogliśmy napić się pysznej kawy, posłuchać przyjemnej muzyki i pobyć z przesympatycznymi ludźmi. Zdecydowanie polecamy: https://www.facebook.com/kubekwkubekilawa/?epa=SEARCH_BOX

fotobudka Iława
fotobudka Iława

Oprócz naszej fotobudki, iławskie dzieciaki i ich rodzice, mogli cieszyć się z przybycia Mikołaja. Święty rozdawał dzieciakom prezenty i pozował do zdjęć. Mamy nadzieję, że również za rok będziemy mogli przybyć z BudkąFoto na imprezę Mikołajkową.

Jeśli chcecie abyśmy odwiedzili Was z fotobudką na dowolnej imprezie, skontaktujcie się z nami: https://budkafoto.com.pl/kontakt/ . Jak zawsze dopasujemy ofertę do Waszych oczekiwań a zabawę i rozrywkę dla gości macie gwarantowaną!

W ramach oferty standardowo jest: nielimitowana ilość zdjęć, dojazd na wskazane miejsce, wniesienie, miła obsługa w trakcie imprezy, śmieszne przebrania, greenscreen (generowanie dowolnego tła).

Wkrótce będziemy mogli się podzielić kolejnymi relacjami z imprez naszej fotobudki. Do zobaczenia na imprezie!!