Fotobudka na weselu Oli i Oskara (gm. Grodzisk Mazowiecki)

Wspominamy wesele Oli i Oskara, które odbyło się w czerwcu 2019 roku w gminie Grodzisk Mazowiecki. Nasza fotobudka dokumentowała tę świetną zabawę i dała dużo zabawy jej uczestnikom.

wesele Oli i Oskara
Wesele Oli i Oskara, czerwiec 2019

W czasie zabawy goście mogli przez wiele godzin robić zdjęcia na fotobudce, korzystając z pokaźnego zestawu gadżetów i przebrań. Jako tło do zdjęć młodzi wybrali kolorowe deski. Wybór tła jest jak zawsze nieograniczony.

Wesele odbyło się we wspaniałym miejscu – Pałacu Czosnowskich (https://www.facebook.com/PalacCzosnowskich) położym w gminie Grodzisk Mazowiecki.

fotobudka wynajem na wesele

Po imprezie Państwo Młodzi i ich goście otrzymali zapis ze wszystkich sesji fotobudki, również w wersji elektronicznej. Będzie z tego świetna pamiątka.

Zabawa była wyśmienita a goście niezwykle sypatyczni. Mamy nadzieję, że jeszcze niejeden raz nasza fotobudka zawita do gminy Grodzisk Mazowiecki.

Gdybyś chciał już teraz zarezerwować termin fotobudki na swoją imprezę, skontaktuj się proszę z nami: https://budkafoto.com.pl/kontakt/

Jak zawsze fotobudka jest w pakiecie z: ogromnym koszem przebrań i gadżetów, greenscreenem umożliwiającym ustawienie dowolnego tła do zdjęć i miłą obsługą. Nielimitowana ilość wydruków zdjęć w umówionym czasie imprezy. Nasza fotobudka może zawitać nie tylko do gminy Grodzisk Mazowiecki, ale również do sąsiednich regionów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *