Fotobudka na weselu Oli i Oskara (gm. Grodzisk Mazowiecki)

Wspominamy wesele Oli i Oskara, które odbyło się w czerwcu 2019 roku w gminie Grodzisk Mazowiecki. Nasza fotobudka dokumentowała tę świetną zabawę i dała dużo zabawy jej uczestnikom.

wesele Oli i Oskara
Wesele Oli i Oskara, czerwiec 2019

W czasie zabawy goście mogli przez wiele godzin robić zdjęcia na fotobudce, korzystając z pokaźnego zestawu gadżetów i przebrań. Jako tło do zdjęć młodzi wybrali kolorowe deski. Wybór tła jest jak zawsze nieograniczony.

Wesele odbyło się we wspaniałym miejscu – Pałacu Czosnowskich (https://www.facebook.com/PalacCzosnowskich) położym w gminie Grodzisk Mazowiecki.

fotobudka wynajem na wesele

Po imprezie Państwo Młodzi i ich goście otrzymali zapis ze wszystkich sesji fotobudki, również w wersji elektronicznej. Będzie z tego świetna pamiątka.

Zabawa była wyśmienita a goście niezwykle sypatyczni. Mamy nadzieję, że jeszcze niejeden raz nasza fotobudka zawita do gminy Grodzisk Mazowiecki.

Gdybyś chciał już teraz zarezerwować termin fotobudki na swoją imprezę, skontaktuj się proszę z nami: https://budkafoto.com.pl/kontakt/

Jak zawsze fotobudka jest w pakiecie z: ogromnym koszem przebrań i gadżetów, greenscreenem umożliwiającym ustawienie dowolnego tła do zdjęć i miłą obsługą. Nielimitowana ilość wydruków zdjęć w umówionym czasie imprezy. Nasza fotobudka może zawitać nie tylko do gminy Grodzisk Mazowiecki, ale również do sąsiednich regionów.